MÖBLER / Bord / Toilettebord 17475119

nr 1747 5119

Toilettebord

1950-tal, Teak, lådor & skåpdel. Bredd: 95 cm, djup: 40 cm, höjd: 71 cm, nyckel

Kondition: slitage, fanérbortfall

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:11:42

8/12 16:19:35 1      Vinnande bud
8/12 16:36:28 1      justering av budtak