MÖBLER / Bord / Toilettebord 17475119
nr 1747 5119
Toilettebord
1950-tal, Teak, lådor & skåpdel. Bredd: 95 cm, djup: 40 cm, höjd: 71 cm, nyckel
Kondition: slitage, fanérbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:11:42
8/12 16:19:35
8/12 16:36:28